Головна | Спростування | Російські ЗМІ: нагнітання США – це бажання війни з РФ

Російські ЗМІ: нагнітання США – це бажання війни з РФ

Російські ЗМІ: нагнітання США – це бажання війни з РФ

10 лютого, яке припадало на дату початку російсько-білоруських навчань «Союзна рішучість-2022», начебто мало розпочатися вторгнення Росії до України.

Потім агентство Bloomberg з посиланням на джерела серед офіційних осіб США повідомило, що нова агресія РФ проти України може розпочатися 15-16 лютого.

Російські ЗМІ та проросійські ресурси України активно поширювали наратив, що загальна паніка та нагнітання ситуації – це спецоперація США, які нібито вже давно хочуть неприхованої війни з Росією, й врешті знайшли, на чиїй території та чиїми руками розправитися з нею.

На думку деяких українських аналітиків, мета цієї спецоперації – витіснити президента РФ Володимира Путіна з Європи та унеможливити створення єдиного євразійського простору «від Владивостоку до Лісабону».

Завданням цієї спецоперації вважають:
1. Мобілізацію країн НАТО і відновлення єдності Альянсу та Заходу в цілому.
2. Деморалізацію російської військової та політичної еліт через публічне викриття їх секретних планів.

Коли ми чуємо про неминуче вторгнення, маємо чітко розуміти, що це – не провокація, не маніпуляція і не залякування, а насамперед – викриття ймовірних планів і унеможливлення їх здійснення.

США хочуть змусити Путіна перестати гратися в гібридні війни та зробити остаточний вибір: або наважитися на широкомасштабне вторгнення, або остаточно відступити й замкнутися всередині власної країни.

Паралельно з цим Вашингтон та Лондон вживають усіх заходів, щоб можливе вторгнення стало економічною та військовою катастрофою для Росії, і щоб вибір для Путіна став очевидним.
Звичайно, як і кожна спецоперація, ця також несе у собі ризики.

Для України це – суттєві економічні втрати через відтік інвесторів та панічні настрої.
Водночас, ці втрати є набагато меншими, ніж ті, яких ми могли б зазнати у разі широкомасштабного військового вторгнення. І ці втрати ми можемо зменшити самі, припинивши панікувати.
Не треба панікувати навіть коли Путін спробує вислизнути з американської пастки й все ж віддасть наказ про вторгнення.

Українська армія готова дати росіянам рішучу відсіч, а санкційна відповідь від Заходу швидко зруйнує економіку РФ.12:40

  • 16 Лютого, 2022

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest