Головна | Події | 16-17 лютого відбувся візит делегації ЦПД до Японії

16-17 лютого відбувся візит делегації ЦПД до Японії

16-17 лютого відбувся візит делегації ЦПД до Японії

16 та 17 лютого 2023 року відбувся робочий візит делегації на чолі з в.о. керівника Центру протидії дезінформації Андрія Шаповалова до Японії. Андрій Шаповалов та заступниця керівника Департаменту протидії інформаційним загрозам національній безпеці Центру Анаїт Хоперія провели низку робочих зустрічей з керівниками Агентства розвідки і досліджень (Cabinet Intelligence and Research Office), що діє у складі Офісу прем’єр-міністра; Розвідувально-аналітичної служби (Intelligence and Analysis Service) Міністерства закордонних справ; підрозділом протидії дезінформації Міністерства оборони; Розвідувальним управлінням національної безпеки (Public Security Intelligence Agency).

Під час візиту відбувся обмін напрацюваннями та досвідом із представниками згаданих установ Японії. Так, фахівці Центру презентували свої досягнення у боротьбі з дезінформацією та обговорили можливість співпраці зі створення технічних можливостей для протидії інформаційним загрозам. Також йшлося про потребу визначення термінологічної системи сфери та її правового міжнародного статусу для можливості притягнення до відповідальності за «інформаційний тероризм».

Представники Японії визначили дезінформацію як загрозу національній інформаційній безпеці, тому вбачають необхідність в об’єднанні зусиль країн-партнерів для протидії на глобальному рівні. 

Візит відбувся за організаційного сприяння Посольства України в Японії.

  • 23 Лютого, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest