Головна | Увага! | “Керманичі” т.зв. ЛДНР вимагають визнання їх територій за колишніми межами областей та звання для України – “країни-агресора”

“Керманичі” т.зв. ЛДНР вимагають визнання їх територій за колишніми межами областей та звання для України – “країни-агресора”

“Керманичі” т.зв. ЛДНР вимагають визнання їх територій за колишніми межами областей та звання для України – “країни-агресора”

В інформаційному просторі тимчасово окупованих територій було оприлюднено заяву т.зв. керівника адміністрації міста Дебальцеве Ігоря Захаревича щодо процесу визнання т.зв. ДНР та ЛНР:
«Донецьк та Луганськ домагаються визнання не в нинішніх усереднених кордонах, а в адміністративних межах колишніх областей. Тобто з урахуванням “окупованих” Києвом територій».

Дана заява дає чітко зрозуміти, що приєднувати ОРДЛО до РФ в теперішніх кордонах ніхто не збирається. Це ще один привід, щоб дискредитувати політику України.

Так, в інформаційному просторі ТОТ (тимчасово окупованих територій) було оприлюднено ще одну заяву т.зв. Міністерства закордонних справ ЛНР, основними тезами якої стало неухильне виконання українською стороною «Мінських угод», а також ведення прямого діалогу Києва з представниками «Республік Донбасу».

Проаналізовані матеріали спрямовані на формування сталого уявлення міжнародної спільноти щодо провадження деструктивної політики України до тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Водночас здійснюється систематичне та стале нав’язування думки, що основним ініціатором військової агресії на Сході нашої держави є саме Україна та її західні партнери.
Споживачу новинного контенту нав’язується думка, що вище політичне керівництво України поступово відмовляється від виконання взятих на себе міжнародних зобов’язань. Своєю чергою це неминуче призведе до дестабілізації ситуації на ТОТ Донецької та Луганської областей. Таким чином, увага споживача акцентується на відсутності необхідності ведення дипломатичних перемовин з Україною як суб’єктом міжнародної політики через стабільне невиконання нашою державою будь-яких міжнародних (безпекових) зобов’язань, а також подальше надання їй статусу «країни-терориста» та переведення в ранг об’єкта міжнародних перемовин.

  • 10 Лютого, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest