Головна | Спростування | ЗМІ тимчасово окупованих територій поширюють тези, що мають на меті виправдати діяльність окупаційних адміністрацій

ЗМІ тимчасово окупованих територій поширюють тези, що мають на меті виправдати діяльність окупаційних адміністрацій

ЗМІ тимчасово окупованих територій поширюють тези, що мають на меті виправдати діяльність окупаційних адміністрацій

Нещодавно кілька видань ТОТ (тимчасово окупованих територій) поширили заяву громадського діяча та музиканта із США Кріса Джексона Ройаса. Основними тезами стало виправдання діяльності окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також дискредитація діяльності України на міжнародній арені та її політики щодо так званих ДНР та ЛНР.

Дискредитаційна тенденція виникла у зв’язку із заявою, яку на днях підписали депутати від КПРФ. Вони від імені російського парламенту звертаються до президента В.Путіна з проханням визнати збройні угруповання «ЛДНР», а саме – території, які вони контролюють, визнати незалежними державами. Мотивація цього визнання – та сама, про яку раніше висловлювався Тайсаєв: нібито невиконання Україною «Мінських домовленостей» та «геноцид» населення Донбасу.
У тексті вкотре наголошується на тому, що в Україні «не поважають мовні права населення» та підносять, як історичних героїв, Степана Бандеру та Романа Шухевича.

Також згадується так званий референдум, проведений підконтрольними Росії адміністраціями Донецька та Луганська у травні 2014 року, де нібито населення Донбасу проголосувало за відокремлення від України.

Також окремі видання ТОТ поширили новину, що в м. Прага (Чеська Республіка) перед будівлею Генерального штабу Армії Чеської Республіки відбулася акція противників поставок чеського озброєння та боєприпасів до України та війни на Донбасі. Акція організована об’єднанням «Чешское мировое движение» та іншими лівими рухами Чеської Республіки.

Також поширюється заява фінського політолога, доцента Хельсінкського університету Йохана Бекмана. Основні тези вказаної публікації – виправдання діяльності окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, дискредитація політики України щодо т.зв. ДНР та ЛНР, а також системна відмова України від виконання «Мінських домовленостей».

Проаналізовані матеріали спрямовані на формування сталої думки жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також включеного до інформаційного простору ТОТ населення РФ, щодо об’єднання окремих іноземних громадських діячів з питання міжнародного визнання т.зв. ДНР та ЛНР.

Також прослідковується тенденція з активізації діяльності європейських проросійськи налаштованих політичних сил та рухів лівого спрямування, що своїми заходами створюють інформаційні приводи для ЗМІ РФ, а також підконтрольних та лояльних до них медіаресурсів.

Водночас подібні матеріали спрямовані на виправдання діяльності окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Такі публікації спрямовані і на дискредитацію діяльності України на міжнародній арені, а також її політики щодо тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

  • 10 Лютого, 2022

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest