Головна | Спростування | У мережі ширяться маніпулятивні меседжі щодо президентських виборів в Україні

У мережі ширяться маніпулятивні меседжі щодо президентських виборів в Україні

У мережі ширяться маніпулятивні меседжі щодо президентських виборів в Україні

Зокрема, поширюється заява мешканця Чернігівщини Серика Олега Ігоровича, який на своїй сторінці в Instagram 26.04.2024 розповів, що подав позов проти Верховної Ради України до Касаційного адміністративного суду, в якій він просить визнати протиправною бездіяльність Верховної Ради України щодо непризначення виборів Президента України на 31 березня 2024 року та зобовʼязати Верховну Раду України призначити вибори Президента України шляхом прийняття відповідної постанови. 

Згодом його заяву поширили телеграм-канал «СТРАНА», вороже медіа «РИА НОВОСТИ» та блогер Ігор Мосійчук, який систематично розповсюджує маніпуляційні та дезінформаційні меседжі стосовно ситуації в Україні. 

Насправді рішення Касаційного адміністративного суду було прийняте ще 15.04.2024, в якому вказано, що у Верховного Суду не було підстав для відкриття провадження у цій справі. 

❗️Наголошуємо, що подібні маніпуляції спрямовані на дискредитацію легітимності Президента України та зниження довіри українців до уряду. 

Раніше Центр попереджав про дезінформаційну кампанію «Майдан-3», запущену ворогом для просування меседжів про «нелегітимність» української влади.

  • 28 Квітня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest