Головна | Події | ДП «МПІ» та ЦПД підписали меморандум про співпрацю

ДП «МПІ» та ЦПД підписали меморандум про співпрацю

ДП «МПІ» та ЦПД підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 26 квітня, генеральна директорка ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Юлія Островська та керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко підписали Меморандум про співпрацю.  

Його метою є створення  умов для розвитку взаємної співпраці між Сторонами у сфері протидії інформаційним загрозам шляхом виявлення та висвітлення у медіапросторі ворожої пропаганди й дезінформації.

«Згідно з дослідженнями Центру, ми бачимо серйозний вплив кремля на інфополе Заходу, який, на жаль, часто недооцінюється. Подібні співпраці допоможуть протидії дезінформації на Заході і зменшать згубний вплив рф», – зазначив керівник ЦПД Андрій Коваленко. 

Керівники обговорили поточні проблеми в галузі інформаційної безпеки України та міжнародних партнерів і підкреслили значення взаємної підтримки для посилення протидії дезінформації. 

«Всі ми бачимо, як російська пропаганда намагається посилювати свій вплив. Росіяни буквально завалюють світ інформаційними спецопераціями, маніпуляціями, фейками. Очевидно, що Україна є головною ціллю цих атак. Щоб протидіяти такому потужному тиску, маємо об’єднувати всі можливі ресурси. Українське іномовлення і ЦПД вже співпрацюють за різними напрямами захисту інформаційного суверенітету держави. Переконана, що сьогоднішні домовленості і поглиблення партнерства зміцнять наші можливості у протидії російській дезінформації як в Україні, так і за її межами», – зазначила генеральна директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» Юлія Островська.

Також сторони домовилися об’єднати зусилля для зміцнення інформаційної безпеки України та посилення українського іномовлення на Заході.

Зі свого боку очільник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко подякував працівникам «Мультимедійної платформи іномовлення України» за вагомий вклад в інформаційне протистояння росії.

  • 27 Квітня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest