Головна | Спростування | Олександр Лукашенко готовий підтримати агресивний курс Кремля щодо України

Олександр Лукашенко готовий підтримати агресивний курс Кремля щодо України

Олександр Лукашенко готовий підтримати агресивний курс Кремля щодо України

Україна постала перед викликами щодо безпеки своїх кордонів у звʼязку з військовою присутністю Росії біля кордонів з одного боку, і міграційною кризою на кордонах сусідніх Польщі та Білорусі – з іншого. 

Події минулої доби свідчать про зміну вектора уваги О.Лукашенка з міграційної кризи на кордонах Польщі та Білорусі на ситуацію, що сформувалась на білорусько-українському та українсько-російському кордонах. Фактично Лукашенко розпочав активну фазу гібридної атаки проти України з використанням теми міграційної кризи. Заява Лукашенка про готовність підтримати Росію в ескалації на українському Донбасі, свідчить про його згоду підтримати агресивний курс Кремля щодо України.

Риторика білоруської влади свідчить про те, що влада Білорусі своїми діями й надалі  намагатиметься відвертати увагу української сторони від ситуації на українсько-російському кордоні. Про такі наміри, крім заяв Лукашенка, свідчить заява міністра оборони Білорусі генерал-лейтенанта В.Хрєніна щодо планів білоруської армії провести спільні з Росією військові навчання «з прикриття південних кордонів Білорусі», тобто на кордоні з Україною. 

Прогнозується подальше збільшення спроб перетину нелегальними мігрантами українського кордону з боку Білорусі за сприяння білоруських силовиків з метою штучного загострення соціально-політичної ситуації в країні. 

Станом на 30.11.2021 року Україна контролює свої кордони й готова до можливої ескалації з боку Росії. 

  • 1 Грудня, 2021

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest