Головна | Спростування | Центр протидії дезінформації фіксує поширення на території ОРДЛО дискредитаційних матеріалів щодо України

Центр протидії дезінформації фіксує поширення на території ОРДЛО дискредитаційних матеріалів щодо України

Центр протидії дезінформації фіксує поширення на території ОРДЛО дискредитаційних матеріалів щодо України

Інформація, яку поширюють засоби масової інформації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, свідчить про нав’язування населенню ОРДЛО думки про те, що нібито саме Україна – ініціатор військової агресії на Сході нашої держави. Кожна новина, виокремлена за моніторинговою тематикою, завершується наступним текстом: «Власти Украины начали силовую операцию против Донбасса в апреле 2014 года». 

Увага аналізованих новин акцентується на неправдивій інформації: порушення українськими військовослужбовцями режиму припинення вогню та застосування забороненого озброєння. 

На тлі дискредитації України медіа тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей розповідають про покращення соціально-економічної ситуації в ОРДЛО. Зафіксовано поширення низки публікацій (з посиланням на «Министерство экономического развития ЛНР»), щодо суттєвого збільшення виготовлення (видобутку) та реалізації продукції за різними галузями промисловості на території ОРДЛО. Через поширення такого типу публікацій у населення на тимчасово окупованих територіях може сформуватися хибна думка щодо покращення рівня життя населення на території ОРДЛО. 

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest