Головна | Спростування | Наступ Росії та проникнення розвідувальників з боку Білорусі

Наступ Росії та проникнення розвідувальників з боку Білорусі

Наступ Росії та проникнення розвідувальників з боку Білорусі

Певного резонансу в інформпросторі набуває інформація із загальним меседжем – «Наступ Росії та проникнення в Україну диверсійно-розвідувальної групи з боку Білорусі цілком ймовірні». 

У публікації на сайті «Радіо Свобода» від 24.11.2021 р. стверджується, що незаконні мігранти, диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ), а також масований наступ військ Росії входять у перелік потенційних загроз для України на кордоні з Білоруссю.

Також експерти у статті повідомляють, що після завершення протистояння на кордоні, мігрантів, що залишаються в Білорусі (близько 16 тис. осіб), влада Лукашенка може спонукати на пересування до ЄС через Україну, яка має кордони з чотирма країнами Євросоюзу. При цьому, мігрантів можуть використати, як «гарматне м’ясо», для дестабілізації ситуації в Україні. Ризик перетину кордону диверсійно-розвідувальними групами РФ оцінюється як високий та розглядається як підготовка до наступу російських військ з білоруського боку.

Що насправді? Мігранти залишаються на своїх позиціях та ситуація контрольована. Кордони з Білоруссю і Росією мають перейти від охорони до оборони, для цього прикордонна служба на цих ділянках має бути замінена на прикордонні війська. Реакція України на незаконні спроби перетину буде вкрай жорсткою, бо Україна має всі засоби, щоб утримати ситуацію, навіть в разі проникнення мігрантів крізь кордон. НАТО та ЄС проводять  консультації щодо готовності вжити рішучих заходів «на випередження» у разі дестабілізації ситуації на кордоні з Україною.

https://www.radiosvoboda.org/…/ukrayina…/31575668.html
  • 29 Листопада, 2021

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest