Головна | Спростування | Деескалація міграційного конфлікту: Білорусь та Польща продовжують інформаційну кампанію у власних цілях

Деескалація міграційного конфлікту: Білорусь та Польща продовжують інформаційну кампанію у власних цілях

Деескалація міграційного конфлікту: Білорусь та Польща продовжують інформаційну кампанію у власних цілях

В українському інтернет-просторі залишається актуальним загострення ситуації з біженцями на польсько-білоруському кордоні. Новим приводом для цього стала новина про спецоперацію України на кордоні з Білоруссю для охорони та захисту українського кордону і протидії протиправній діяльності. 

Події від 25.11.2021 свідчать про певну деескалацію ситуації з мігрантами на польсько-білоруському кордоні. Безпосередні учасники конфлікту (Білорусь та Польща) продовжують інформаційну риторику у власних цілях. 

Також відбулося обговорення щодо виділення Кабінетом Міністрів України 175 мільйонів гривень на укріплення кордону у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці кордону в межах Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей. Проте громадськість та експерти позитивно оцінюють вжиття керівництвом держави заходів «на випередження». В європейському сегменті поширюються заяви високопосадовців про деескалацію ситуації з мігрантами на польсько-білоруському кордоні, та поки рано робити висновки про зміну намірів білоруської влади. 

Російські ЗМІ концентрують увагу на «не європейському поводженні» польських прикордонників з біженцями. Україна вживає додаткових заходів щодо охорони та захисту свого кордону та протидії протиправній діяльності, що підтримується більшістю громадськості та експертів. 

Прогнозується подальше посилення заходів інформаційної пропаганди з боку О.Лукашенка, спрямованої на реабілітацію перед білоруським суспільством та світовою спільнотою власних дій на кордоні з Польщею та примусове зменшення інформаційної активності інтернет-користувачів, незгодних з його політикою.

  • 26 Листопада, 2021

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest