Головна | Анонси | Відбувся тренінг «Блакитні програми демократії: шлях України до демократичної стабілізації. Симуляція демократії та розвитку для протидії ерозії демократії»

Відбувся тренінг «Блакитні програми демократії: шлях України до демократичної стабілізації. Симуляція демократії та розвитку для протидії ерозії демократії»

Відбувся тренінг «Блакитні програми демократії: шлях України до демократичної стабілізації. Симуляція демократії та розвитку для протидії ерозії демократії»

Представники Центру протидії дезінформації 11 жовтня 2023 року взяли участь у тренінгу «Блакитні програми демократії: шлях України до демократичної стабілізації. Симуляція демократії та розвитку для протидії ерозії демократії».

Захід організовано проєктом Vox Ukraine, експертною організацією «Інтерньюз-Україна» та DT Institute.

Учасники тренінгу – представники громадянського суспільства, органів влади та засобів масової інформації – розв’язували завдання щодо відбудови та модернізації України з акцентом на відновленні та стабілізації демократичних інститутів, політичної культури та дискурсу, механізмів підзвітності (судової, законодавчої гілок влади тощо), а також підготовці до членства в ЄС.

Основною метою гри був «мозковий штурм», щоб віднайти шляхи співпраці громадянського суспільства з українським урядом на національному та регіональному рівнях для протистояння іноземному зловмисному впливу та авторитарному свавіллю. 

Учасники, яких розділили на дві команди, опрацьовували кілька сценаріїв розвитку подій. Урядовці, представники місцевої влади, громадянського суспільства та медіа ухвалювалирішення, які сприятимуть єднанню, розв’язанню проблем, спричинених війною, забезпечать прозорість та підзвітність урядування, визначать роль України в трансатлантичному демократичному суспільстві.

Результатом навчань стало підвищення рівня комунікації між урядовими структурами та громадянським суспільством.

  • 11 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest