Головна | Події | Відбувся робочий візит Центру до Чеської Республіки

Відбувся робочий візит Центру до Чеської Республіки

Відбувся робочий візит Центру до Чеської Республіки

З 21 по 25 серпня на запрошення Міністерства оборони відбувся робочий візит Центру протидії дезінформації до Чеської Республіки. 

В рамках візиту було проведено багаточисельні зустрічі з представниками Міністерства Оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та громадських організацій Чеської Республіки. 

Чеських колег було ознайомлено з роботою Центру, баченням російської системи інформаційного впливу та практичним досвідом у сфері протидії інформаційним загрозам. Крім цього, було обговорено існуючі та подальші шляхи співпраці між Україною та Чеською Республікою в інформаційній сфері. 

Під час обговорення, в.о. керівника Центру Андрій Шаповалов приділив особливої уваги питанню внесення змін до законодавства, з метою притягнення російських пропагандистів та їх поплічників до кримінальної відповідальності. До того ж, він наголосив на важливості впровадження новітніх технологій для забезпечення максимальної ефективності в сфері протидії інформаційним загрозам, на чому робиться особливий акцент в Центрі. 

В результаті, чеські колеги отримали унікальний досвід, який Україна змогла здобути за 9 років успішного інформаційного протиборства з пропагандистською машиною російської федерації.

  • 30 Серпня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest