Головна | Анонси | Відбувся навчальний візит ЦПД до Німеччини

Відбувся навчальний візит ЦПД до Німеччини

Відбувся навчальний візит ЦПД до Німеччини

9-10 квітня ц.р. Центр протидії дезінформації за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні здійснив навчальний візит до Федеративної Республіки Німеччини, у рамках якого відбулися зустрічі з представниками державних інституцій, відповідальних за медіаграмотність та протидію дезінформації.


Під час зустрічі з представниками Міністерства внутрішніх справ Німеччини обговорено питання щодо поточної та майбутньої співпраці, взаємного обміну інформацією, міжнародних стандартів моніторингу та аналізу інформації, законодавчого забезпечення протидії дезінформації та шкідливому інформаційному впливу. Досягнуто домовленостей щодо проведення консультацій на оперативному рівні, що сприятиме покращенню швидкості реагування на поточні загрози та напрацюванню спільних механізмів стійкості до ворожого інформаційного впливу.


Під час зустрічі з представниками Федерального агентства цивільної освіти обговорено питання стосовно подальшої спільної роботи з протидії дезінформаційним повідомленням про Україну в німецькому інформаційному просторі, участі у міжнародних заходах та створення спільних інформаційних продуктів.


Представникам органів державної влади Німеччини представлено аналітичний звіт «Інформаційний вплив рф у Німеччині», в якому Центр проаналізував інформаційний простір цієї країни з метою виявлення російських кампаній інформаційного впливу, деструктивних наративів, ключових фігур, підпорядкованих кремлівській пропагандистській машині, та найбільш використовуваних нею інструментів.


Колеги з Міністерства закордонних справ Німеччини представили інструменти аналізу інформаційного простору та поінформували про засоби протидії інформаційним загрозам. Сторони обмінялися досвідом та домовилися щодо напрацювання алгоритму постійного обміну інформацією та діалогу на оперативному рівні.


Навчальний візит до Німеччини сприятиме забезпеченню ефективного спротиву ворогу в інформаційній війні.

  • 17 Квітня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest