Головна | Анонси | Відбулося підписання меморандуму про співпрацю ЦПД та НАЕК «Енергоатом»

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю ЦПД та НАЕК «Енергоатом»

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю ЦПД та НАЕК «Енергоатом»

18 грудня 2023 року президент ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» Петро Котін та в.о. керівника Центру протидії дезінформації Андрій Шаповалов підписали меморандум про співпрацю, спрямовану на виявлення та протидію ворожій пропаганді та дезінформації.

В умовах військової агресії рф проти України підприємства Енергоатома залишаються одними із ключових об’єктів критичної інфраструктури держави, по яким прицільно намагається атакувати ворог як ракетами, так і дезінформацією.

У зв’язку з поширенням низки інформаційних загроз, з якими стикається Компанія, та з метою налагодження ефективних механізмів протидії ворожій пропаганді, дезінформації було прийнято рішення налагодити співпрацю з Центром протидії дезінформації, робочим органом Ради національної безпеки і оборони України.

Під час зустрічі з представниками Центру протидії дезінформації президент НАЕК зазначив, що для всієї країни важливим питанням є протистояння інформаційним атакам ворога. 

«Дезінформація, спрямована проти Енергоатома шкодить як іміджу нашої Компанії, так і репутації країни у цілому. Тому ми спільними зусиллями повинні протистояти інформаційним загрозам, не давши шансу агресору шкодити нашій роботі – стабільному виробництві електроенергії для країни», – наголосив Петро Котін.

У свою чергу, в.о. керівника Центру Андрій Шаповалов підкреслив, що фахівці Центру чудово розуміють проблематику дезінформаційних атак, націлених на ядерну енергетику країни та її ключові стратегічні об’єкти. 

«Дезінформацію, як і ядерну загрозу – важко помітити, але їх шкідливий вплив проникає усюди, отруюючи все навколо. Тому співпраця Центру та Енергоатома у питаннях протидії дезінформації продиктована часом та є логічним кроком – реагуванням на виклики, що постають перед нами», – зазначив Андрій Шаповалов.

Передбачається, що партнерство з Центром започаткує та розвине ефективну комунікацію між структурами у протистоянні інформаційним загрозам в ядерній енергетиці. 

Меморандум є безстроковим і набуває чинності з дня його підписання.

  • 18 Грудня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest