Головна | Анонси | Відбулася зустріч керівництва Центру протидії дезінформації з представниками компанії Google

Відбулася зустріч керівництва Центру протидії дезінформації з представниками компанії Google

Відбулася зустріч керівництва Центру протидії дезінформації з представниками компанії Google

В.о. керівника Центру протидії дезінформації Андрій Шаповалов 19 жовтня 2023 року зустрівся з представниками компанії Google – віцепрезиденткою Google з питань державної політики і зв’язків з державними органами Аннет Крьобер-Ріель, віцепрезидентом Google з питань Центральної та Східної Європи Патріком Ворнкінгом і директоркою з питань державної політики і зв’язків з державними органами GAPP CEE&Transatlantic Мартою Послед.

Під час зустрічі було обговорено актуальні виклики у сфері інформаційної безпеки, а також співпрацю урядових структур, громадських організацій і таких міжнародних технологічних компаній, як Google, у питаннях діджитал-освіти.

А. Шаповалов подякував представникам Google за співробітництво з ЦПД у питаннях підвищення рівня медіаосвіти державних службовців, виявлення та блокування ворожих YouTube-каналів, які фінансувалися росією та поширювали дезінформацію в Україні й за кордоном, підтримку фактчекінгових організацій в Україні тощо.

Сторони домовилися про подальше розширення співпраці з метою впровадження нових інноваційних рішень у сфері протидії дезінформації, активізацію роботи над підвищенням медіаграмотності та резистентності державних службовців і населення до дезінформації.

Також було акцентовано на важливості допомоги медіа у виявленні, реагуванні та протидії дезінформації, маніпуляціям і пропаганді.

  • 20 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest