Головна | Події | Відбулася щорічна Ризька конференція 

Відбулася щорічна Ризька конференція 

Відбулася щорічна Ризька конференція 

20-21 жовтня 2023 року відбулася Ризька конференція, яка щороку проводиться у столиці Латвії спільними зусиллями Латвійської трансатлантичної організації, міністерств оборони і закордонних справ Латвійської Республіки.

В.о. заступника керівника Центру протидії дезінформації РНБО України Анаїт Хоперія взяла участь у дискусії на тему «Як не програти інформаційну війну, будучи засліпленим короткостроковими перемогами?» 

А. Хоперія розповіла про роботу Центру протидії дезінформації, який, за її словами, є одним з елементів забезпечення інфобезпеки України.

Центр, зазначила вона, у режимі 24/7 моніторить інформаційний простір, виявляє ворожі інформаційні кампанії, що загрожують національній безпеці, аналізує їх, виявляє потенційні загрози, рекомендує органам влади і громадянам заходи з протидії дезінформації, фейкам та пропаганді, проводить просвітницькі заходи.

А. Хоперія також зазначила, що міжнародна співпраця допоможе ефективніше боротися з викликами, які постали перед світом через інформаційну російську експансію. «Розв’язати проблеми в інфосфері можна лише спільними зусиллями», – сказала вона.

У цьому контексті в.о. заступника керівника Центру назвала одним з важливих завдань стримування поширення дезінформації на національному і міжнародному рівнях, розробку і запровадження заходів для навчання громадян з виявлення та запобігання інформаційному тероризму.

«Наше завдання – реалізувати ще потужнішу кампанію з протидії російській дезінформації всередині країни і на міжнародному рівні, посилити співпрацю у сфері стратегічних комунікацій», – підсумувала А. Хоперія.

Починаючи з 2006 року, конференція збирає політичних, академічних та бізнес-лідерів по обидва боки Атлантики для участі в активному діалозі про нові глобальні проблеми та пошуку відповідей на спільні виклики. На цьогорічній конференції, з-поміж інших питань, розглядалися виклики, що постали перед НАТО, стратегії безпеки для України, майбутнє економіки ЄС, майбутнє росії, архітектура європейської безпеки тощо.

  • 26 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest