Головна | Анонси | Відбулася конференція «Стратегії експертів проти фейкових новин: інформація та дезінформація в умовах російського вторгнення в Україну»

Відбулася конференція «Стратегії експертів проти фейкових новин: інформація та дезінформація в умовах російського вторгнення в Україну»

Відбулася конференція «Стратегії експертів проти фейкових новин: інформація та дезінформація в умовах російського вторгнення в Україну»

13 жовтня 2023 року відбулася конференція на тему «Стратегії експертів проти фейкових новин: інформація та дезінформація в умовах російського вторгнення в Україну».

Захід, який відбувся у Варшавському університеті (Республіка Польща), організовано за ініціативою країн Веймарського трикутника.

Керівниця департаменту протидії інформаційним загрозам національній безпеці Центру протидії дезінформації РНБО України Анаїт Хоперія, яка долучилася до конференції в режимі онлайн, зазначила, що інформаційна експансія рф, її намагання активно впливати на масову свідомість різних суспільств є вкрай небезпечними.

А. Хоперія акцентувала на важливості об’єднання зусиль на міжнародному рівні для спільної протидії дезінформації, маніпуляціям і фейкам. За її словами, протидія маніпулюванню громадською думкою, аналіз громадянами інформації є запорукою формування безпечного інформаційного простору.

Насамкінець А. Хоперія закликала закордонних друзів посилювати співпрацю з Україною в питаннях інформаційної боротьби з ворогом та обмінюватися досвідом протистояння ворожому впливу.

  • 13 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest