Головна | Анонси | В Польщі відбулася конференція «Українські медіа в умовах війни. Правові норми та досвід» 

В Польщі відбулася конференція «Українські медіа в умовах війни. Правові норми та досвід» 

В Польщі відбулася конференція «Українські медіа в умовах війни. Правові норми та досвід» 

19 червня в Польщі відбулася конференція «Українські медіа в умовах війни. Правові норми та досвід», у якій взяв участь Андрій Шаповалов, в.о. керівника Центру протидії дезінформації, робочого органу РНБО України. Серед присутніх спікерів, зокрема, Ольга Герасим’юк, голова національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Василь Зварич, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Польща, експерти воєнного, інформаційного та медійного секторів України та Польщі. 

Під час конференції учасники обговорили особливості гібридної війни та специфіку російського інформаційного тероризму в період повномасштабного вторгнення росії в Україну. Представники з України поділились власним досвідом з налагодження роботи для максимальної ефективності функціонування українських медіа в умовах війни. Зустріч була спрямована на обговорення практичного досвіду України в протистоянні російської пропаганді, дію якої на собі відчуває багато країн світу сьогодні. 

Подібні заходи – важливий елемент, необхідний для вдосконалення системи комунікації держави зі співгромадяни, що є невідʼємною складовою успішного опору інформаційному терору ворога.

  • 22 Червня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest