Головна | Анонси | Український інститут медіа та комунікації провів експертне обговорення ефективності протидії дезінформації

Український інститут медіа та комунікації провів експертне обговорення ефективності протидії дезінформації

Український інститут медіа та комунікації провів експертне обговорення ефективності протидії дезінформації

02.08.2023 року Український інститут медіа та комунікації зібрав медіаекспертів, представників урядових інституцій та міжнародних донорських організацій на експертне обговорення «Ефективність протидії російській дезінформації в Україні в умовах повномасштабної війни», де спікером був в.о. керівника Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Шаповалов.

Київський міжнародний інститут соціології проводив опитування громадської думки на тему «Чиї зусилля найбільше сприяли протидії російській дезінформації після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року».

Під час визначення лідерів було представлено рейтингову таблицю, де ЦПД займає перше місце серед державних органів у протидії дезінформації і п’яте загальне, поступаючись Президенту, військовим, телемарафону і волонтерам.

Центр успішно виконує місію з протидії дезінформації, має багато публічних і непублічних напрямів боротьби в інформаційному просторі та за 2022 рік отримав 495 млн переглядів лише на офіційному TG-каналі ЦПД.

  • 2 Серпня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest