Головна | Анонси | У Кракові відбувся третій Національний кластер з інформаційної стійкості 

У Кракові відбувся третій Національний кластер з інформаційної стійкості 

У Кракові відбувся третій Національний кластер з інформаційної стійкості 

Центр протидії дезінформації взяв участь у третьому засіданні Національного кластера з інформаційної стійкості у м. Краків (Республіка Польща) 21 листопада 2023 року. 

Національний кластер організований Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) у партнерстві з РНБО України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ України, за підтримки Офісу зі спільного зменшення загроз Державного департаменту США. 

У презентації Центру на тему «Розуміння і контроль: як Захід може впоратися із загрозами російської інформаційної війни» йдеться про заходи, яких необхідно вжити для зміцнення інформаційної безпеки країн, підвищення інформаційної грамотності населення, забезпечення вільного доступу до інформації тощо. 

Також наголошується на важливості підтримки незалежних медіа; створення ефективних стратегій контрпропаганди та контрнаративів для відповіді на дезінформацію і маніпуляції; спільних дій громадськості та влади для надання відсічі на інформаційні загрози; міжнародної співпраці у сфері захисту інфобезпеки, зокрема створення інформаційних хабів щодо прогнозування та покращення кризового реагування.

  • 22 Листопада, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest