Головна | Події | У Центрі протидії дезінформації відбувся тренінг «FIMI –Україна»

У Центрі протидії дезінформації відбувся тренінг «FIMI –Україна»

У Центрі протидії дезінформації відбувся тренінг «FIMI –Україна»

Представники Центру протидії дезінформації 25-27 жовтня 2023 року взяли участь у тренінгу «FIMI – Україна».

Учасникам тренінгу було представлено підходи Європейської служби зовнішніх справ (EuropeanExternal Action Service, EEAS) до протидії загрозам іноземних маніпуляцій інформацією та втручань(Foreign Information Manipulation and Interference, FIMI), частиною чого є дезінформація, а також структуру, цілі та принципи роботи підрозділу стратегічних комунікацій ЄСЗС (EEAS STRAT.2).

Обговорено, як за допомогою політичних та дипломатичних методів, стратегічних та проактивних комунікацій протидіяти FIMI.

Учасники заходу дізналися, чим відрізняються і чим подібні FIMI у різних країнах та регіонах, а також ознайомилися з системами виявлення на ранніх стадіях інцидентів, пов’язаних з FIMI, їханалізу, методами та інструментами протидії.

Представники ЦПД розглянули «Перший звіт Європейської служби зовнішніх справ про загрози маніпулювання зовнішньою інформацією та втручання: на шляху до основ мережевого захисту», який був оприлюднений у лютому поточного року.

Учасники тренінгу здобули навички описанняреальних інцидентів FIMI відповідно до STIX(Standard Threat Information eXchange) –стандартної мови обміну інформацією про загрози, а також принципів обміну даними з партнерами дляпідвищення рівня обізнаності про ситуацію та ефективного спільного захисту з використанням платформи Open CTI.

  • 27 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest