Головна | Анонси | Центр взяв участь у засіданні круглого столу щодо фейкових виборів на ТОТ

Центр взяв участь у засіданні круглого столу щодо фейкових виборів на ТОТ

Центр взяв участь у засіданні круглого столу щодо фейкових виборів на ТОТ

У п’ятницю, 15 березня 2024 року, в «Укрінформі» відбулося засідання круглого столу на тему «Псевдовибори на окупованій території під дулами автоматів: що далі?».
Учасники заходу, організованого ГО «Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод», зазначили, що фейкові вибори президента рф на ТОТ організовані всупереч усім нормам і принципам міжнародного права, та обговорили пропозиції щодо адекватної міжнародної дипломатичної, правової та інформаційної реакції на псевдовибори президента рф.
Заступниця керівника Центру протидії дезінформації Аліна Бондарчук зазначила, що російські окупанти використають «вибори», щоб створити як у російської, так і в міжнародної спільноти враження легітимності повномасштабного вторгнення та анексії українських територій.
Для підвищення відсотку «підтримки» кремлівського диктатора, зазначила вона, окупаційна влада вдається до примушування і залякування мешканців ТОТ, депортує нелояльних українців і заміщає їх росіянами.
А. Бондарчук наголосила, що проведення псевдовиборів потребують негайної реакції міжнародної спільноти, а саме визнання нелегітимності всіх результатів виборів президента рф та накладення санкцій на осіб, причетних до їх організації.

  • 15 Березня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest