Головна | Події | Центр взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки»

Центр взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки»

Центр взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки»

Центр протидії дезінформації РНБО України 21 травня 2024 року взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Свобода слова чи свобода брехні: факти чи фейки», організованому Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова.

Заступниця керівника Центру Анаїт Хоперія поінформувала про досвід Центру щодо виявлення, інформування та реагування на інформаційні загрози, акцентувала на проблемних питаннях протидії дезінформації.

А. Хоперія, з-поміж іншого, наголосила на важливості внесення змін до законодавства у частині протидії ворожому впливу та імплементації до українського законодавчого поля міжнародного досвіду. У цьому контексті вона звернула увагу на підходи Європейської служби зовнішніх справ (EuropeanExternal Action Service, EEAS) до протидії загрозам іноземних маніпуляцій інформацією та втручань (Foreign Information Manipulation and Interference, FIMI), частиною чого є дезінформація, та запропонувала використовувати відповідну термінологію в Україні.

  • 24 Травня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest