Головна | Події | Центр взяв участь у науково-практичному семінарі, присвяченому протидії колабораціонізму

Центр взяв участь у науково-практичному семінарі, присвяченому протидії колабораціонізму

Центр взяв участь у науково-практичному семінарі, присвяченому протидії колабораціонізму

Центр протидії дезінформації взяв участь у науково-практичному семінарі, присвяченому протидії колабораційній діяльності, який відбувся у Національній академії СБУ. Організатори форуму – НА СБУ, Інститут інформації, безпеки і права НАПрНі України, Апарат Верховної Ради України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрН України.

Заступниця керівника Центру протидії дезінформації РНБО Анаїт Хоперія зазначила, що Центр активно співпрацює з СБУ для протидії російській дезінформації та пропаганді, та поінформувала про інструменти, які застосовує Центр для запобігання інформаційному ворожому впливу. 

Підбиваючи підсумки семінару, академік НАПрН України Володимир Пилипчук акцентував на основних пропозиціях учасників, з-поміж яких – внесення змін до Кримінального кодексу України, напрацювання нового закону про колабораційну діяльність, створення реєстру колаборантів, удосконалення системи стратегічних комунікацій, активне застосування технічних засобів для обмеження можливостей окупантів впливати на населення тощо.

  • 9 Квітня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest