Головна | Анонси | Центр взяв участь у міжвідомчому круглому столі, присвяченому пошуку засобів протидії дезінформації  

Центр взяв участь у міжвідомчому круглому столі, присвяченому пошуку засобів протидії дезінформації  

Центр взяв участь у міжвідомчому круглому столі, присвяченому пошуку засобів протидії дезінформації  

29 листопада 2023 року Центр протидії дезінформації РНБО України взяв участь у засіданні міжвідомчого круглого столу на тему «Поширення дезінформації як загроза національній безпеці: пошук ефективних засобів протидії». 

Захід організовано Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, Національною академією СБУ та Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.  

Керівниця департаменту протидії інформаційним загрозам національній безпеці Центру Анаїт Хоперія розповіла про сучасні інструменти російської пропаганди, яка є частиною державної політики країни-агресорки, наголосивши, що пропагандисти намагаються впливати не лише на власне населення, а й на свідомість українців, посіяти розбрат та зневіру. 

Керівниця департаменту збору та моніторингу інформації ЦПД Аліна Бондарчук поінформувала про шляхи і методи поширення дезінформації – зокрема використання онлайн-платформ, публікацію повідомлень на фейкових сайтах відомих західних видань, використання ботів, залучення псевдоекспертів тощо. 

Учасники заходу були одностайні щодо необхідності координації дій державних органів та представників громадянського суспільства для посилення протидії дезінформації.

  • 30 Листопада, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest