Головна | Анонси | 19 жовтня пройшов круглий стіл на тему: «Глобальна війна нартивів та інформаційна стійкість держав»

19 жовтня пройшов круглий стіл на тему: «Глобальна війна нартивів та інформаційна стійкість держав»

19 жовтня пройшов круглий стіл на тему: «Глобальна війна нартивів та інформаційна стійкість держав»

Центр протидії дезінформації провів круглий стіл на тему «Глобальна війна наративів та інформаційна стійкість держав» 

Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України 19 жовтня 2023 року провів міжнародний круглий стіл на тему «Глобальна війна наративів та інформаційна стійкість держав».  

Метою заходу було створення платформи для обміну досвідом для досягнення ефективних результатів у боротьбі з ворожими наративами, активізація співпраці з міжнародними партнерами, а також підвищення експертності дипломатів і фахівців громадського сектору у питаннях збільшення присутності України в інфопросторі та боротьби з ворожою дезінформацією в Африці тощо. 

Учасники заходу – представники державних структур, громадянського суспільства, фахівці з різних країн, іноземні дипломати, зокрема й Надзвичайні і Повноважні Посли, акредитовані в Україні, – взяли участь у панельних дискусіях «Міжнародний досвід зміцнення інформаційної стійкості та боротьби з ворожими наративами» та «Протидія російським наративам і присутність України в Африканському інфопросторі». 

Відкрив захід Андрій Зюзь, керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України: «Україна сьогодні перемагає ворога на інформаційному фронті, але наша боротьба триватиме навіть після перемоги на полі бою. Росія поширює в світі тільки брехню, тож роботи протистояти їй нам завжди вистачатиме».

Андрій Шаповалов, в.о. керівника Центру, у своєму виступі наголосив, що Росія продовжує розповсюджувати стратегічні наративи про те, що Україна – держава терорист, Україна – держава-агресор, тож головне завдання – вміти протидіяти їм.

Фахівці Центру поділилися досвідом виявлення, інформування та реагування на інформаційні загрози, співпраці з колегами та партнерами із міжнародних організацій та державних структур, розповіли про освітні програми Центру для підвищення медіаграмотності та резистентності населення до дезінформації. 

Крім того, було представлено основні тези аналітичного звіту ЦПД «російський інформаційний вплив в Африці».

  • 20 Жовтня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest