Головна | Увага! | Росія поширює фейки про зношеність української ГТС та шалені борги перед «Газпромом»

Росія поширює фейки про зношеність української ГТС та шалені борги перед «Газпромом»

Росія поширює  фейки про зношеність української ГТС та шалені борги перед «Газпромом»

У новому році ситуація в газовій сфері істотно не змінилася. 

Росія форсує інформацію про те, що Україна має великі борги за газ перед Газпромом, і після розвалу СРСР нам дісталася частина зношеної радянської газотранспортної системи. І як висновок пропагується теза, що відкриття «Північного потоку-2» вкрай необхідне для Європи, бо Україна начебто такі об’єми транспортувати  просто не в змозі. Це є абсолютним фейком, і Україна багаторазово це доводила виконанням довгострокових газових контрактів та стабільною роботою української газотранспортної системи. 

Українські канали за територіальністю, але не за духом та патріотичністю,  підхоплюють інформацію про борги та знімають  сюжети за участі народних депутатів України про «насування неминучої енергетичної кризи в Україні». Так, депутат Кучеренко нарахував в НАК «Нафтогаз України» майже 100 млрд гривень боргів за природний газ перед російським Газпромом. 

Прогнозується наступна «хвиля» дезінформації з риторикою про те, що США впливають на Європу та навмисно затягують та ускладнюють процес сертифікації нового російського магістрального трубопроводу «Північний потік-2», через що й надалі ставитиметься під сумнів стабільна робота української ГТС, що транспортує природний газ до Європи.

У Новому році ситуація в газовій сфері особливо не змінилася. 

Росія форсує інформацію про те, що Україна має великі борги за газ перед «Газпромом» і після розвалу СРСР нам дісталася частина зношеної газотранспортної системи колишнього Радянського Союзу. І, як висновок, пропагується думка, що відкриття «Північного потоку-2» вкрай необхідне для Європи, бо ми транспортувати такі об’єми просто не в силі. Що є суцільним фейком і Україна не раз це доводила наведенням прикладів виконання довгострокових газових контрактів та аргументів про стабільну роботу української газотранспортної системи. 

Українські канали за територіальністю, але не за духом та патріотичністю,  підхоплюють інформацію про борги та знімають цілі сюжети за участі народних депутатів України про «насування неминучої енергетичної кризи в Україні». Так, депутат Кучеренко нарахував в НАК «Нафтогаз України» майже 100 млрд гривень боргів за природний газ перед російським «Газпром». 

Прогнозується наступна «хвиля» дезінформації з риторикою: 

США впливає на Європу та навмисно затягує та ускладнює процес сертифікації нового російського магістрального трубопроводу «Північний потік-2». В зв’язку з чим, й надалі буде ставитись під сумнів стабільна робота української ГТС, яка транспортує природний газ у Європу.

  • 5 Січня, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest