Головна | Увага! | рф дезінформує про ситуацію під Бахмутом

рф дезінформує про ситуацію під Бахмутом

рф дезінформує про ситуацію під Бахмутом

Ворожі Telegram-канали поширюють слова командира добробату «Свобода» П.Кузика, який в інтерв’ю українському медіа «НВ», заявив, що українське керівництво нібито навіть не рахує тіла загиблих в районі Бахмута, оскільки втрати там просто колосальні.

❗️Дане речення було вирване з контексту. В повній версії статті Кузик під словом «вони» має на увазі росіян, тому створені публікації є фейковими! 

🔻Тактикою росії в районі Бахмута є вогневий вал та набіги на позиції українських військових великою кількістю живої сили. Тому втрати є з обох сторін, і це зрозуміло.

Керівник ОП А.Єрмак стверджує: «Вони [росіяни] кладуть сотні людей в надії, що ними їм вдасться послабити нашу оборону… Нічого не змінюється в орді. Люди там були «м’ясом» завжди, такими й лишатимуться, поки не підведуть голову»

Також аналітики NYT стверджують: «…враховуючи деградацію російських військ і брак боєприпасів після низки невдач, ця мета [утримання Бахмута] виглядає малоймовірною, особливо після втрати ними плацдарму на Північному Сході».

#інфотерор

  • 9 Грудня, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest