Головна | Увага! | «ЛДНР» активно дискредитує ЗСУ та радіє «експорту» у Росію

«ЛДНР» активно дискредитує ЗСУ та радіє «експорту» у Росію

«ЛДНР» активно дискредитує ЗСУ та радіє «експорту» у Росію

Так звані ЛДНР активно продовжують «тішити» РФ та своїх прибічників інформацією про постійні порушення режиму припинення вогню, передбаченого Мінськими домовленостями, з застосуванням забороненого озброєння. Також «приписують» українським військовим надмірне вживання спиртних напоїв, масове дезертирство та начебто постійні передислокації військовослужбовців задля здійснення провокацій на лінії розмежування.

А тим часом поки ЗСУ «не дають спокійно спати» жителям ОРДЛО, президент РФ підписав указ про гуманітарну підтримку республік Донбасу. 

Відтепер стала можливою реалізація продукції, виготовленої на тимчасово окупованих територіях в режимі «експорту».

Таким чином знімається соціальне напруження та постійні думки “про нас забули” шляхом створення серед мешканців відчуття нормалізації економічної ситуації у так званих республіках. Створюється суспільна думка про відновлення стабільності й планомірності життя мешканців.

Центр протидії дезінформації зауважує, що зміст подібного характеру покликаний  створити сталу ілюзію залучення пересічних жителів непідконтрольних Україні утворень до політичного життя так званих ЛДНР зокрема, так і РФ загалом.

Водночас подібний зміст спрямований на подальшу легалізацію діяльності Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях, в тому числі ресурсної та політичної. 

Будьте обачними та не піддавайтеся на маніпуляції!

Так звані «ЛДНР» активно продовжують «тішити» РФ та своїх прибічників інформацією про постійні порушення режиму припинення вогню, передбаченого Мінськими домовленостями, з використанням забороненого озброєння. Також «приписують» українським військовим надмірне вживання спиртних напоїв та масове дезертирство. Постійні передислокації військовослужбовців задля здійснення провокацій на лінії розмежування.

А тим часом поки ЗСУ «не дають спокійно спати» жителям ОРДЛО, президент РФ підписав указ «про гуманітарну підтримку республік Донбасу». 

Що це означає? 

Відтепер стала можливою реалізація продукції, виготовленої на тимчасово окупованих територіях в режимі «експорту».

Таким чином знімається соціальна напруга та постійні думки «про нас забули», шляхом створення серед мешканців відчуття нормалізації економічної ситуації у так званих «республіках». Створюється суспільна думка про відновлення стабільності й планомірності життя мешканців.

Центр протидії дезінформації зауважує, що контент подібного характеру, направлений на створення сталої ілюзії залучення пересічних жителів непідконтрольних Україні утворень до політичного життя так званих ЛДНР зокрема, так і РФ загалом.

Водночас подібний контент спрямований на подальшу легалізацію діяльності Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях, в тому числі ресурсну та політичну. 

Будьте обачними та не піддавайтеся маніпуляціям!

https://lug-info.com/…/luganskij-lmz-blagodara-ukazu…

https://dan-news.info/…/dva-boevika-ajdara-popali-v…/
https://lug-info.com/…/kiev-perebrosil-snajperov-v…

#ЦПД #ЦПД_інформує #РНБО #ДНР #ЛНР #дезінформація  #РФ #ОРДЛО #ЗСУ #Україна #Донбас_Україна #Луганськ_Україна

  • 21 Грудня, 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest