Головна | Увага! | Головне про визнання ОРДЛО на сьогодні

Головне про визнання ОРДЛО на сьогодні

Головне про визнання ОРДЛО на сьогодні

21 лютого В.Путін у своєму виступі красномовно обізвав нашу країну «Україною ім. В.Леніна», назвав десятки псевдопричин для того, щоб хоч якось виправдати перед світом своє рішення – офіційно визнати ОРДЛО. Вже сьогодні Держдума Росії одноголосно ратифікувала «договір про дружбу, співпрацю та взаємодопомогу» між Росією та ОРДЛО, чим одностайно підтримала свого керманича. Після підписання цього договору Д.Пєсков заявив, що Росія офіційно вийшла з Мінських угод.

Також щогодини в Telegram-каналах з’являється інформація про те, що ватажки з ОРДЛО мають намір «відбити» свої області за їх колишніми межами. Й тому активно просувається меседж, що прозахідна українська опозиція за підтримки націоналістів прораховує можливості для «нового Майдану» та державного перевороту у разі, якщо Зеленський спробує погодитися на прямі переговори з республіками.

Треба розуміти, що ці інформаційні «вкиди» інспіровані спецслужбами РФ для розколу українського суспільства та загострення політичного протистояння. Президент чітко висловив свою позицію на прес-конференції 22 лютого. На питання журналістки про ватажків ОРДЛО, які «просять відвести війська до кордонів областей» В.Зеленський відповів: «Ми з ними не спілкуємося, ми не розуміємо хто це».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest