Головна | Увага! | Загроза військових провокацій з Білорусі

Загроза військових провокацій з Білорусі

Загроза військових провокацій з Білорусі

В ході опрацювання аудіовізуального контенту, поширюваного у білоруському сегменті соціальних медіа, команда Центру зафіксувала поширення відеозапису транспортування бомбардувальника Су-24 в прикордонному з Україною Іванівському районі Білорусі (межує з Волинською областю). Важливо зауважити, що літаки Су-24 перебувають на озброєнні України.   

За візуальною оцінкою транспортований літак є повністю непридатним для здійснення польотів, що робить його ідеальним «реквізитом» для постановочних відео зі знешкодження українського бойового літака, що порушив повітряний простір Білорусі. Також варто зауважити, що особливою ознакою транспортованого літака є позначка «49» на фюзеляжі.  

Подібне провокаційне відео може стати початком активної фази реалізації планів Білорусі з виправдання військової агресії щодо України.  

Центр передав відповідні напрацювання керівництву ЗС України для оперативного врахування та реагування на ймовірну загрозу.   

Максимальне поширення цього матеріалу допоможе зірвати дезінформаційну операцію проти України та завадити реалізації планів ворога.

  • 23 Лютого, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest