Головна | Увага! | Американські ЗМІ поширюють меседж про начебто непорозуміння між лідерами США та України

Американські ЗМІ поширюють меседж про начебто непорозуміння між лідерами США та України

Американські ЗМІ поширюють меседж про начебто непорозуміння між лідерами США та України

Окремі американські ЗМІ поширюють меседж про начебто непорозуміння між лідерами США та України.

Зокрема, CNN із посиланням на джерела в США та Україні та Politico із посиланнями на Puck і NatSec Daily стверджує, що між Зеленським та офіційними особами адміністрації Байдена посилюється напруження. Це відбувається на тлі розбіжностей щодо інтерпретування та публічного висвітлення оцінки американської розвідки, в яких ідеться про те, що Росія може готувати великомасштабний напад на Україну. Американські наративи досить активно поширюють російські та українські опозиційні ЗМІ.

Так, офіційний Київ вважає, що потрібні негайні санкції проти «Північного потоку-2», а не наполегливі усні попередження про неминучу війну. На базі цього твердження впливові американські ЗМІ просувають в інформаційному просторі наратив, що «Україну непокоїть, що її використовують як пішака в геополітичній драмі між Сполученими Штатами та Росією». Акцентується, що Байден та його радники були роздратовані публічним применшенням Президента Зеленського, загрози можливого вторгнення РФ та погано завуальованими випадами на адресу особисто президента США, який вважає, що публічні попередження та загрози на адресу Росії про «серйозні наслідки» є ключем до стримування агресії.

Як підсумок, 30 січня Посол України в США Оксана Маркарова в інтерв’ю CBS News заявила, що в разі масштабного вторгнення ЗС Росії в Україну Москва може не зупинитися на Україні: «РФ загрожує демократії та суверенітету не тільки України, а інших країн Заходу».

В Росії ж стверджують, що в ситуації, що склалася, винні Сполучені Штати. Російське керівництво активізувало риторику з основним меседжем – «Приєднання України до НАТО реально підірве відносини з Російською Федерацією, оскільки стане грубішим порушенням офіційного політичного зобов’язання, яке брали на себе президенти США та інших країн-членів Альянсу». Водночас Глава МЗС РФ Сергій Лавров визнав, що санкції, якими усно погрожує Джо Байден для стримування вторгнення в Україну, можуть зруйнувати всю російську економіку.

  • 10 Лютого, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest