Головна | Спростування | Розрахунок О.Лукашенка за допомогою мігрантів шантажувати Європу зірвано

Розрахунок О.Лукашенка за допомогою мігрантів шантажувати Європу зірвано

Розрахунок О.Лукашенка за допомогою мігрантів шантажувати Європу зірвано

11 грудня 2021 року у замку Любарта (м. Луцьк) відбулася чергова зустріч національних координаторів Люблінського трикутника. На зустрічі заступники глав МЗС України, Польщі та Литви обговорили безпекову ситуацію на прикордонних територіях з Білоруссю, а також підписали план протидії дезінформації на 2022-2023 роки. Сторони домовились про подальші кроки з реалізації Дорожньої карти співробітництва в рамках Люблінського трикутника.

Зустріч національних координаторів підтвердила готовність сторін до поглиблення стратегічного партнерства, їхні спільні підходи до забезпечення регіональної безпеки, затребуваність і перспективність Люблінського трикутника для реагування на актуальні виклики та загрози.

Тим часом європейським інтернет-простором поширюється новина про те, що 15 держав-членів Європейського Союзу погодилися зустріти загалом 40 тисяч мігрантів. Експерти припускають, що дозвіл на контрольовану міграцію афганців допоможе запобігти нерегулярному прибуттю мігрантів.

Також активно коментується заява Президента Франції Емманюеля Макрона, який вважає за необхідне розробити новий механізм захисту зовнішніх кордонів Європейського Союзу. Такий механізм може бути задіяний у разі загострення кризової ситуації та повинен передбачати відрядження на проблемні ділянки додаткових підрозділів сил безпеки та спеціального обладнання з інших країн-членів Євросоюзу.

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, підсумовуючи заявила: «завдяки твердій позиції ЄС та оперативним санкціям було зірвано “розрахунок” О.Лукашенка за допомогою безневинних людей шантажувати Європу, а саме Польщу та прибалтійські країни».

  • 14 Грудня, 2021

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest