Головна | Спростування | Французький телеканал зняв репортаж із позицій окупантів

Французький телеканал зняв репортаж із позицій окупантів

Французький телеканал зняв репортаж із позицій окупантів

Французький телеканал TF-1 показав репортаж, знятий на окупованій російськими військовими території України. У ньому не сказано, що росія є агресором у війні.

У сюжеті демонструються позиції російських військових. Вони коментують ситуацію з боєприпасами та дронами, а також розповідають, яким чином ці засоби ураження застосовуються проти ЗСУ.

Французький репортаж показав невдалий приклад «нейтральної журналістики», яка неможлива у цій війні, де чітко зрозуміло, хто є агресором і терористом.

Це не перший подібний репортаж французьких журналістів із лінії фронту. У квітні канал France 24 показав сюжет про підготовку російських військ до контрнаступу ЗСУ на базі, що знаходиться за 30 км від лінії зіткнення.

Міністерство закордонних справ України різко відреагувало на репортаж французького телеканалу, про що у Twitter 17 червня написав речник дипломатичного відомства Олег Ніколенко.

«Репортаж TF1Info про те, що російські війська планують знищити ще більше міст на окупованих територіях України, пробиває нове дно журналістики», – заявив прессекретар МЗС.

Таким чином, телеканал TF1 свідомо просуває наратив про «міць російської армії» та дискредитує Україну, показуючи, що можна в обхід українського законодавства знімати сюжети на стороні ворога 

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest