Головна | Спростування | Чутки про підготовку нового наступу на Харківщині

Чутки про підготовку нового наступу на Харківщині

Чутки про підготовку нового наступу на Харківщині

📢 Британське видання The Telegraph, посилаючись на невідоме джерело, близьке до ЗСУ, заявило, що Україна готується до нового російського наступу під Харковом.

🔸 У статті розповіли, що місцеві підрозділи військової розвідки вважають, що російські війська можуть продовжувати інтенсивні обстріли на цих вихідних і розпочати наземний наступ, можлива дата початку якого – 15 січня.

☝️ Проте українські військові заперечують таку інформацію. 

🔹 Зокрема, начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо заявив, що журналісти перекрутили інформацію, і що в самому матеріалі видання немає нічого нового. 

🔹 Керівник Харківської обладміністрації Олег Синєгубов заявив, що наразі скупчення російських військ на напрямках фронту Харківщини не фіксується, тому обʼєктивних причин вважати, що ворог планує здійснити штурмові дії – немає.

❗️Варто також пам’ятати, що Харківська область залишається активною лінією фронту, тому час від часу там відбувається загострення бойових дій і зʼявляється відповідне оновлення інформації про ситуацію. 

💬 У коментарі Центру речник ДПСУ Андрій Демченко розповів, що підрозділи розвідки України постійно відстежують ситуацію по той бік кордону, щоб фіксувати усі зміни у діях ворожих військ для миттєвого реагування Силами оборони України.

➡️ Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, станом на сьогодні на Куп’янському напрямку українськими військовими було відбито 4 атаки окупантів. Також ворог нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в бєлгородській області, що свідчить про настороженість окупантів щодо військових дій ЗСУ.

❗️Довіряйте тільки верифікованим джерелам інформації!

  • 5 Січня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest