Ворог намагається створити ілюзію турботи про жителів північних районів Харківщини у той час, коли армія рф здійснює масовані обстріли регіону.
▫️ Зокрема, у своїх сюжетах ru-пропагандисти розповідають про організацію виїзду в рф та надання соцдопомоги жителям захоплених територій, паралельно звинувачуючи ЗСУ в обстрілах цивільних об’єктів.
Мета рф – дискредитувати українську владу та заохотити жителів північних районів Харківщини відмовлятися від евакуації на підконтрольну Україні територію. Таким чином ворог хоче використати населення регіону як «живий щит».
❗️Насправді росіяни здійснюють терор проти цивільного населення окупованих територій. Зокрема, українські правоохоронці мають інформацію про розстріл росіянами волонтерів, які допомагали з евакуацією із Вовчанська. А також відомі випадки, коли військові рф брали цивільних жителів міста в полон.
Не піддавайтеся на маніпуляції ворога!
Як рф використовує жителів Вовчанська у своїй пропаганді
![Як рф використовує жителів Вовчанська у своїй пропаганді](https://cpd.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/16_05_1poyasnye_1024.jpg)
- 17 Травня, 2024