Головна | Звіти | ЦПД: Марш противників вакцинації – російський слід

ЦПД: Марш противників вакцинації – російський слід

ЦПД: Марш противників вакцинації – російський слід

Центром протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, як повідомлялося раніше, було виявлено російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України.

Зокрема, у соціальних мережах та месенджерах, а також Telegram-каналах поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації.

Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакційних заходів з боку Російської Федерації є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19, учасники якої на плакатах «Стоп QR-код» розмістили QR-код з переходом  до вебсайту російської політичної партії «Єдина Росія».

WhatsApp Image 2021-11-24 at 15.15.25.jpegЦентр протидії дезінформації вчергове рекомендує всім, хто має сумніви щодо необхідності щеплення, вивчити всю інформацію про доступні вакцини з офіційних джерел їхніх безпосередніх розробників, проконсультуватися з сімейним чи приватним лікарем, або зателефонувати на гарячу лінію МОЗ за додатковою інформацією: 0 800 60 20 19.

  • 3 Грудня, 2021

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest