Головна | Статті | Символіка Z i V як інструмент міфологізації російської агресії. Частина 4 – астрологія

Символіка Z i V як інструмент міфологізації російської агресії. Частина 4 – астрологія

Символіка Z i V як інструмент міфологізації російської агресії. Частина 4 – астрологія

Центр протидії дезінформації при РНБО України інформує, що традиція використання символів прийшла в росію із глибини віків, коли тирани та деспоти оточували себе магами та астрологами.

Яскравим прикладом такої віри був Гітлер, який з юних років проявляв підвищений інтерес до духовного світу “нордичних предків” та “арійської спадщини”.

Він щиро вірив, що руни – знаки найдавнішого німецького алфавіту, мали магічне значення у долі Третього рейху.

Після приходу Гітлера до влади, віра в значення рун в долі рейху стала основою окультно-ідеологічного забезпечення державного апарату нацистської Німеччини.
Саме тоді свастика здобула популярність як символ нацизму та нацистської Німеччини і стала стійко асоціюватися саме з режимом нацистської диктатури та ідеології.

У розумінні Гітлера свастика символізувала “боротьбу за торжество арійської раси”.
Проте, Гітлер та його найближче оточення не передбачили, що як і в ситуації з рунами, давній символ свастики, який “відповідав” за позитив, знову був викривлений та використаний для зла.


Цікаво, що на начальному етапі символ свастики сприймався і комуністами –  у перші роки радянської влади свастика зустрічалась навіть на грошових купюрах, а деякі частини Червоної армії в 1917–1919 роках також використовували різновиди свастики на своїх прапорах, нашивках і нагородах.


Путін не став винятком серед правителів, які захоплюються містикою та езотерикою. Це було видно протягом восьми років війни, коли значні обстріли на Донбасі дивним чином приходились на великі язичницькі та християнські свята, затемнення та інші астрологічно важливі дати.

В негласному суперництві з лідером нацистської Німеччини, путін пішов далі. В 2020 р. в росії побудували “головний храм Збройних сил рф”, що не має вигляду православного, а скоріше нагадує храм війни та релігійної секти. Головна ікона храму написана на дошках, зроблених із старовинних лафетів гармат та з дерева прикладів гвинтівки Мосіна, стіни храму прикрасили зображеннями, пов’язаними із війною, а у військовому меморіальному корпусі біля храму буде виставлено кашкет і костюм Адольфа Гітлера.

У мозаїці храму навіть є зображення “зелених чоловічків”, фреска озброєних російських військових із написом: “Конфлікт у Чехословаччині, примус Грузії до миру, возз’єднання Криму…”, а Богородиця нагадує плакат “Батьківщина-мати кличе!”.

Захоплення путіна символікою набуло особливого масштабу з початку війни, коли  24 лютого маркована Z,V, О, Х, А техніка прийшла до України.Кремлівські політологи спробували все пояснити. Якщо з V для пропагандистів все зрозуміло – це Victory, що в перекладі означає “перемога”, то зі знаком Z все цікавіше. Z з погляду езотерики можна визначити як дзеркальну руну Соулу. У прямому перекладі ця руна означає “сонце”, її значення  – успіх, досягнення мети, здоров’я, влада, міць, сила, меч вогню, очищення через вогонь.

А ось у перевернутому положенні — протилежне йому значення: неправильна ціль, погано продумані дії, хибний успіх, втрата мотивів, легковірність, руйнація, помста, правосуддя, егоїзм, гнів бога.

Також Z розглядають як частину свастики Гітлера, по суті її половинку, що також натякає на фашистську спадщину путіна.
Ще Z — це остання літера в алфавіті. Остання літера алфавіту в давнину мала вигляд хрестика. Їх ставили на могилах задовго до Ісуса Христа як символ завершення земного шляху. Так що з такої точки зору Z має конотацію “смерть та єднання з Отцем небесним”.
Ось таку інтерпретацію символу Z насправді обрав путін для своєї “спецоперації”.

Як бачимо, російсько-українська війна відбувається не лише на полі бою, це також і війна символів та ідей.
Літера Z стараннями кремлівських пропагандистів перетворена в символ російського вторгнення в Україну.
Кремль так і не зміг домогтися народної підтримки нового символу.
Тому путінську армію з її символами нового фашизму очікує в Україні лише одне —  безславна поразка.

Зупинимо ворога та #інфотерор!

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest