Головна | Виявлені загрози | Для чого лукашенко особисто включився у спеціальну інформаційну операцію проти України 

Для чого лукашенко особисто включився у спеціальну інформаційну операцію проти України 

Для чого лукашенко особисто включився у спеціальну інформаційну операцію проти України 

 
Білоруський диктатор олександр лукашенко на зустрічі зі спікером російської думи володіним у мінську зробив чергову заяву щодо «української загрози». Мовляв, білорусь «втягують у розбірки» і це може призвести до ескалації, від якої «весь світ здригнеться». 
 
▫️ Ця заява є частиною масштабної інформаційної кампанії (https://t.me/CenterCounteringDisinformation/10883) з нагнітання напруженості на кордоні з Україною, в рамках якої поширюються повідомлення про нібито стягування військ України та НАТО до білоруського кордону, а також лунають погрози застосування сили «у відповідь», зокрема ядерної зброї. 
 
▫️ Включення особисто лукашенка до нагнітання інформаційної ситуації на кордоні свідчить про подальші спроби кремля «піднімати ставки» та пов’язане зі стартом Саміту Шанхайської організації співробітництва (ШОС), членом якої прагне стати білорусь. 
 
❗️ «Створення інформаційного шуму навколо білорусі відповідає інтересам кремля і має на меті відтягування додаткових сил України та зміщення фокусу уваги Заходу», – зазначив керівник ЦПД, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко.

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest