Головна | Анонси | Відбулося підвищення кваліфікації у сфері посилення національної безпеки

Відбулося підвищення кваліфікації у сфері посилення національної безпеки

Відбулося підвищення кваліфікації у сфері посилення національної безпеки

Представники Центру протидії дезінформації, Служби Безпеки України та Апарату РНБО України взяли участь у навчаннях для підвищення кваліфікації у сфері посилення національної безпеки, організованих Консультативною місією ЄС. 

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Консультативна місія ЄС не мала можливості повністю реалізовувати свій мандат на території Україні, проте залишалася з нашою країною й продовжує підтримувати українських партнерів у сфері реформи сектору цивільної безпеки для досягнення нашої спільної мети – бачити Україну незалежною державою, де панують свобода, мир та верховенство права. Такою відчутною підтримкою є зокрема й організування навчальних курсів для безпосередньої комунікації та взаємодії фахівців з різних країн.

Під час курсу представники українських служб вивчали європейські підходи протидії інформаційним загрозам та поділились українським досвідом із викладачами з Європейського центру передового досвіду з протидії гібридним загрозам та Агенцією психологічного захисту Швеції. 

Отримані знання будуть використані для розбудови більш ефективної системи безпеки в Україні.

  • 14 Лютого, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest