Головна | Події | Відбулася робоча зустріч – «Наративи довкола Криму в англомовному медіапросторі: поточна ситуація»

Відбулася робоча зустріч – «Наративи довкола Криму в англомовному медіапросторі: поточна ситуація»

Відбулася робоча зустріч – «Наративи довкола Криму в англомовному медіапросторі: поточна ситуація»

27.06.2023 року Центр протидії дезінформації та Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим провели робочу зустріч на тему: «Наративи довкола Криму в англомовному медіапросторі: поточна ситуація».

У ході заходу було представлено та обговорено Звіт за результатами дослідження Кембриджського університету щодо наративів про Крим в англомовних сегментах соціальних мереж Twitter, Facebook та Instagram після повномасштабного російського вторгнення на територію України 24.02.2022 року.

Також окремо було представлено дослідження Центру протидії дезінформації під назвою «Медіапростір Криму через призму Telegram». На відміну від дослідження Кембриджського університету, робота Центру протидії дезінформації стосувалася дослідження кримського сегменту Telegram, а також інформаційної присутності України на тимчасово окупованому півострові.

Після представлення досліджень, вони були обговорені серед представників органів державної влади, сил спротиву та громадянського суспільства. В результаті обговорення сторони дійшли конкретних висновків, які допоможуть сформувати правильні підходи до інформаційної реінтеграції жителів Автономної Республіки Крим до України.

  • 27 Червня, 2023

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest