Головна | Події | У Польщі відбулася церемонія вручення відзнак РНБО України

У Польщі відбулася церемонія вручення відзнак РНБО України

У Польщі відбулася церемонія вручення відзнак РНБО України

31 жовтня 2022 року в Посольстві України в Республіці Польща відбулася церемонія вручення відзнак Ради національної безпеки і оборони України.

За вагомий внесок у безпеку в регіоні та розвиток українсько-польського співробітництва у сфері протидії дезінформації В.о. керівника Центру протидії дезінформації робочого органу Ради національної безпеки і оборони України Андрій Шаповалов та Посол України в Республіці Польща Василь Зварич вручили:

медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня пану Конраду Копровському, директору Урядового центру безпеки Республіки Польща;

медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІ ступеня пану Камілю Басаю, раднику Державного секретаря Канцелярії Голови Ради Міністрів РП, Уповноваженого уряду з питань безпеки інформаційного простору Республіки Польща;

медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня пану Даміану Дуді Копровському, керівнику департаменту інформаційної політики Урядового центру безпеки Республіки Польща.
Дякуємо за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, зміцнення міждержавної співпраці, вагомий внесок у повернення миру в регіоні.

  • 1 Листопада, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest