Головна | Події | У партнерстві з EUAM було проведено ряд заходів для підвищення публічної упізнаваності Центру

У партнерстві з EUAM було проведено ряд заходів для підвищення публічної упізнаваності Центру

У партнерстві з EUAM було проведено ряд заходів для підвищення публічної упізнаваності Центру

Центр протидії дезінформації дякує Консультативній місії ЄС в Україні (EUAM) за постійну підтримку та ефективну співпрацю.

EUAM активно допомагає нам у боротьбі на інформаційному фронті: зокрема за допомогою Консультативній місії ЄС в Україні Центр випустив «Посібник з протидії дезінформації», провів тренінги для підвищення кваліфікації працівників тощо.

Нещодавно Центр за сприяння Консультативної місії ЄС в Україні провів пресконференцію щодо результатів роботи та нових інформаційних продуктів, яка набула широкого розголосу у медіа і соцмережах.

На минулому тижні Центр презентував документальний фільм «Повертаючи своє: Як українці втрачали та відроджували інформпростір», створений за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу (EUAM) у партнерстві з незалежною ГО Hromadske. Ця стрічка – про повернення контролю над власним інформаційним простором та відновлення національної ідентичності, що сьогодні є питанням національної безпеки.

Тож Центр глибоко вдячний партнерам за неоціненну підтримку та відданість справі забезпечення інформаційної безпеки». Ми готові до подальшої співпраці, яка наближає Перемогу!

  • 20 Травня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest