Головна | Анонси | На міжнародній конференції у США обговорили інноваційні техніки протидії кібервикликам

На міжнародній конференції у США обговорили інноваційні техніки протидії кібервикликам

На міжнародній конференції у США обговорили інноваційні техніки протидії кібервикликам

Україна має унікальне середовище, яке дозволяє не лише розробляти інноваційні методи протидії дезінформації, а й тестувати їх у режимі реального часу. На цьому наголосив в.о.керівника Центру протидії дезінформації робочого органу Ради національної безпеки і оборони України Андрій Шаповалов під час виступу на міжнародній конференції з протидії інформаційним загрозам, що відбулася в Балтиморі (США).

Під час конференції учасники обговорили основні дезінформаційні кампанії росії проти України та світу, а також шляхи запобігання їм.

Андрій Шаповалов ознайомив учасників з досвідом Центру у гібридній війні з росією.

Зокрема, під час панельної дискусії Андрій Шаповалов розповів про технології, які Центр використовує для моніторингу та картографічної візуалізації інформаційного середовища, а також поділився практичним досвідом Центру щодо посилення інформаційної безпеки та у протидії дезінформації, зокрема у такому явищі, як кібервиклики.

«Кібервиклики – це замкнене коло безперервної появи нових елементів мережі координованої неавтентичної поведінки, що виснажує наші часові та фінансові ресурси, а для останніх не несе збитків», – зазначив він та додав, що такі дезінформаційні ресурси-дублікати розмножуються в геометричній прогресії одразу як блокують один з них. 

Андрій Шаповалов підкреслив на важливості об’єднати зусилля всіх профільних органів державної влади та громадськості для вироблення унікального алгоритму у протидії дезінформації та кібервикликів.

«Ми пропонуємо об’єднатися навколо напрацювання алгоритму недопущення появи фейкових акаунтів на платформах соціальних мереж. Адже Україна має унікальне середовище, яке дозволяє не лише розробляти інноваційні методи протидії дезінформації, а й тестувати їх у режимі реального часу», – підкреслив він.

  • 25 Липня, 2022

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest