Головна | Події | На Книжковому арсеналі відбулася дискусія за участю Керівника Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко

На Книжковому арсеналі відбулася дискусія за участю Керівника Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко

На Книжковому арсеналі відбулася дискусія за участю Керівника Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко

Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко взяв участь у дискусії в рамках Книжкового арсеналу «Сприйняття світом російсько-української війни» за книгою Дмитра Кулеби «Війна і нові горизонти»
 
1 червня 2024 року Керівник Центру протидії дезінформації РНБО, лейтенант Сил оборони Андрій Коваленко взяв участь у дискусії на тему «Сприйняття світом російсько-української війни» за книгою Дмитра Кулеби «Війна і нові горизонти». Захід відбувся в рамках Книжкового Арсеналу.
 
Учасники дискусії, серед яких також був медіаексперт Олексій Ковжун, обговорювали, як розпізнавати й боротися з фейками сьогодні, а також формувати критичне мислення за допомогою книжок про Другу світову війну. Модератором зустрічі був ведучий Вадим Карп’як.
 
Під час обговорення Андрій Коваленко підкреслив, що позитивною тенденцією є зміна ставлення західних політиків до росії. 
 
«Старий світовий порядок зруйнований, а деякі західні політики бояться це помічати. Втім, на щастя, все більше лідерів Заходу це розуміють і готові ухвалювати нестандартні рішення. Бо перемогти терориста, яким є ворожа країна, неможливо, будучи “хорошими хлопцями”. Треба діяти проти ворога інколи як “поганий хлопець”, щоб його здолати», – зазначив Андрій Коваленко.
 
Також він зауважив, що Україна завжди пропонує щось нове, зокрема Формула миру, – це важливий формат задля вирішення конфліктів. У нинішній реальності старі підходи не працюють, потрібні нові. І їх формує Україна.

  • 3 Червня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest