Головна | Анонси | Керівник ЦПД Андрій Коваленко взяв участь у міжсекторальному круглому столі

Керівник ЦПД Андрій Коваленко взяв участь у міжсекторальному круглому столі

Керівник ЦПД Андрій Коваленко взяв участь у міжсекторальному круглому столі

Керівник Центру протидії дезінформації, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко взяв участь у міжсекторальному круглому столі на тему «Роль медіа в протидії дезінформації в умовах війни: між безпекою та свободою. Як посилити ефективність». 

Захід було організовано з метою обговорення важливих аспектів взаємодії медіа та державних інституцій у протидії дезінформації, особливо в умовах війни.

Модерувала зустріч Діана Дуцик. Участь взяли Олександр Бурмагін (член Національної ради України з питань ТБ та РМ), Ігор Соловей (Центр стратегічних комунікацій, МКІП), Олександр Мельниченко (Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ), Олена Фроляк (Starlight Media, шеф-редакторка та ведуча програми «Факти ICTV»), Сергій Попов (директор департаменту новин «1+1 media»), Юлія Банкова (головна редакторка «Ліга.net») та Олексій Тарасов (головний редактор «Радіо NV»).

Під час заходу обговорили, як розділити зони відповідальності у питаннях протидії дезінформації між різними акторами: державою, медіа, громадянським суспільством.

❗️Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко під час свого виступу наголосив: «Взаємодія медіа та державних інституцій у протидії дезінформації є надзвичайно важливою. Центр протидії дезінформації регулярно співпрацює з медіа та блогерами для знищення російських наративів. Ми продовжимо цю роботу. Тільки спільними зусиллями ми зможемо ефективно протистояти дезінформації та захистити інформаційний простір нашої країни».

  • 3 Липня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest