Головна | Події | Делегація ЦПД взяла участь у Stratcom summit’ 22

Делегація ЦПД взяла участь у Stratcom summit’ 22

Делегація ЦПД взяла участь у Stratcom summit’ 22

Stratcom summit’ 22 організовано під патронатом Генерального директора з питань комунікації при Адміністрації Президента Туреччини. Делегація Центру протидії дезінформації робочого органу Ради національної безпеки і оборони України взяла участь у Саміті з питань стратегічних комунікацій (Stratcom Summit’ 22), що відбувається в Стамбулі 2-3 грудня..
Українську делегацію очолював Виконуючий обов’язки керівника Центру Андрій Шаповалов.

🔷Він розповів учасникам про досвід України у боротьбі з дезінформацією та пропагандою в умовах війни, а також поінформував про основні завдання, які виконує Центр.

🔸А.Шаповалов акцентував увагу на необхідності міжнародної спільноти серйозно протидіяти російській пропагандистській машині, яка несе загрози стабільності та підриває світовий порядок.

«Я прагну закликати шановних гостей серйозно поставитися до цієї проблеми, а саме – до загрози інформаційного тероризму. Російські пропагандисти б’ють також словами, і ці слова мають прямі наслідки, адже кожна війна починається в першу чергу в головах людей, а вже потім – на полі бою», – підкреслив Андрій Шаповалов.

Розповідаючи про основні наративи російської пропаганди, було зазначено про те, що лише за останній час зафіксовано понад 100 інформаційних атак рф проти України. У цьому зв’язку також наведено декілька останніх спроб рф негативно вплинути на українсько-турецькі відносини, зокрема спроба ув’язати ЗСУ у підтримці терористичних організацій.

А.Шаповалов зазначив, що важливим етапом у співпраці з міжнародними партнерами є визначення відповідної термінології та вироблення законодавчої бази з метою притягнення російських пропагандистів до юридичної відповідальності.

Він закликав міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб зупинити дезінформаційну машину росії. «Ми щиро запрошуємо до співпраці партнерів заради захисту громадян. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо створити стійку систему інформаційної безпеки – щит, що захищатиме людей та їхню свідомість», – підкреслив А.Шаповалов.

Саміт об’єднав представників медіа, урядового сектору, експертів з питань комунікації, наукові та дипломатичні кола. Учасники обговорили міжнародну інформаційну політику, визначили основні загрози, а також виробили підґрунтя для запровадження ефективного міжнародного механізму протидії дезінформації.

  • 2 Грудня, 2022

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest