Головна | Події | Центр протидії дезінформації робочий орган Ради національної безпеки і оборони України поглиблює міжнародну співпрацю щодо протидії дезінформації

Центр протидії дезінформації робочий орган Ради національної безпеки і оборони України поглиблює міжнародну співпрацю щодо протидії дезінформації

Центр протидії дезінформації робочий орган Ради національної безпеки і оборони України поглиблює міжнародну співпрацю щодо протидії дезінформації

Із 12 до 16 вересня 2022 року відбулася низка робочих зустрічей В.о. керівника Центру протидії дезінформації робочого органу ради національної безпеки і оборони України Андрія Шаповалова із представниками країн-партнерів.

12 вересня під час візиту до Фінляндії було проведено переговори з радником Посольства України у Фінляндії Максимом Кравчуком та з аташе з питань оборони Посольства України Олексієм Каленченком. Цього ж дня відбулася зустріч із Расмусом Хіндреном, головою з питань міжнародних зв’язків, Джозефом Шрефлем, заступником директора та Ідою Карялайнен, координатором міжнародного співробітництва Hybrid CoЕ.

Метою відрядження до м. Гельсінкі (Фінляндія) було обговорення можливих шляхів співпраці в контексті реалізації спільних заходів щодо протидії поточним і прогнозованим загрозам національній безпеці та національним інтересам.

13 вересня Андрій Шаповалов виступив на відкритті «Counter Disinformation Wargame» (CDWG) – військових ігор щодо боротьби з дезінформацією.

Захід відбувся за сприяння Центру передового досвіду стратегічних комунікацій НАТО та Європейського центру передового досвіду з протидії гібридним загрозам у місті Рига (Латвія). Пан Шаповалов розповів про діяльність та основні завдання, які виконує ЦПД РНБО, подякував партнерам і колегам за підтримку України та побажав успіху всім командам.

14 вересня відбулася зустріч представників ЦПД РНБО із директором Центру передового досвіду стратегічних комунікацій НАТО Янісом Сартсом, радником Посольства України в Латвії Юрієм Захарчуком та старшим експертом, керівником партнерського проєкту «StratCom» в Україні Центру стратегічних комунікацій НАТО Беном Хіпом. Учасники зустрічі обговорили питання захисту громадян України та держав-партнерів від дезінформації.

Трохи згодом очільник Центру зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Латвії Олександром Міщенком. Обговорили питання співпраці та популяризації ЦПД РНБО у Латвії.

15 вересня, після практичного дня протидії дезінформації КНР у межах проєкту військових ігор, проведено ґрунтовні зустрічі із представниками Офісу Ради національної безпеки Грузії, Президії комунікаційного департаменту поліції Словацької Республіки, Центру передового досвіду в галузі стратегічних комунікацій НАТО та ін.

16 вересня в.о. керівника Центру Андрій Шаповалов як спікер узяв участь у щорічній конференції «Інформаційна незалежність» на запрошення Академічного центру стратегічних комунікацій під егідою Міністерства оборони Республіки Польщі у м. Варшава (Польща), головним доповідачем якої був Віцепрем’єр-міністр, Міністр національної оборони Маріуш Блащак.

Під час заходу обговорили зміни у глобальній комунікації, спричинені агресією Росії проти України, зокрема, роль стратегічної комунікації урядів, збройних сил та ЗМІ під час збройних конфліктів.

Під час заходу було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Центром протидії дезінформації та Академічним центром стратегічних комунікацій Університету воєнних досліджень.

Усі згадані заходи спрямовані на зміцнення співпраці із країнами-партнерами для консолідації зусиль у боротьбі з інформаційними загрозами у світі.

  • 27 Вересня, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest