Головна | Події | Центр взяв участь у пресконференції щодо порушення умов нейтральності спортсменами з країн-агресорів

Центр взяв участь у пресконференції щодо порушення умов нейтральності спортсменами з країн-агресорів

Центр взяв участь у пресконференції щодо порушення умов нейтральності спортсменами з країн-агресорів

29 травня 2024 року Центр протидії дезінформації взяв участь у пресконференції щодо порушення умов нейтральності російськими борцями та іншими спортсменами з країн-агресорів. Організатор заходу – Міністерство молоді та спорту України.
Керівник департаменту медіа-грамотності Центру Іван Сличко зазначив, що ЦПД та Мінмолодьспорту плідно співпрацюють у рамках робочої групи з координації дій, спрямованих на недопуск представників росії і білорусі до участі у міжнародних спортивних змаганнях.
У цьому контексті І. Сличко поінформував, що Центр на виконання покладених на нього завдань склав аналітичний звіт щодо спортсменів з російської федерації та республіки білорусь, які прямо чи опосередковано підтримують війну проти України.
Керівник департаменту акцентував на літніх Олімпійських іграх, які пройдуть цьогоріч у Франції. За його словами, світова спільнота має усвідомлювати, що спортсмени з росії і білорусі, навіть змагаючись під нейтральним прапором, фактично є співучасниками війни в Україні.
Тож важливо докладати спільних зусиль до недопуску спортсменів з країн-агресорів до Олімпійських ігор.

  • 30 Травня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest