Головна | Події | Центр взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни»

Центр взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни»

Центр взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни»

Центр протидії дезінформації 22 квітня 2024 року взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни», яка відбулася у Національній академії Служби безпеки України.

Мета конференції – обмін практичним досвідом науковців, представників державних та урядових інституцій, міжнародних та громадських організацій у використанні інструментів стратегічних комунікацій під час повномасштабної агресії рф проти України, напрацювання рекомендацій щодо підвищення ефективності реалізації страткому в інтересах забезпечення безпеки держави для фахівців сектору безпеки і оборони, державних інституцій, які опікуються питаннями стратегічних комунікацій.

В обговоренні практичних питань організації стратегічних комунікацій в умовах війни взяли участь міжнародні експерти, співробітники безпекових і державних інституцій України та представники громадських і волонтерських організацій.

Заступник керівника департаменту протидії інформаційним загрозам національній безпеці Центру Кирило Вікторов виступив з доповіддю на тему «Протидія ворожому інформаційному впливу». Учасників ознайомлено з поточними операціями росіян в інформаційному просторі, а також із заходами, які проводить Центр задля нівелювання можливої шкоди національній безпеці України.

За результатами конференції буде підготовлено довідникове видання «Рекомендації та кращі кейси реалізації стратегічних комунікацій в умовах війни», який буде розміщено на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.

  • 26 Квітня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest